@@NAZEV@@ @@NAZEV@@
Cognex Ireland Ltd.

Společnost Cognex Corporation navrhuje, vyvíjí, vyrábí a uvádí na trh systémy počítačového vidění a průmyslové systémy snímání ID kódů neboli zařízení, která dokážou „vidět". Společnost Cognex je světovým lídrem v oblasti počítačového vidění a průmyslového snímání ID kódů. Její systémy počítačového vidění a snímání ID kódů se využívají po celém světě, a to v celé řadě inspekčních, identifikačních a naváděcích aplikací v rámci výrobního a distribučního procesu. Klíčovými trhy jsou automobilový průmysl, výroba potravin a nápojů, farmaceutický průmysl, logistika a výrobci OEM. Společnost Cognex má sídlo ve státě Massachusetts (USA) a regionální zastoupení a distributory po celé Severní Americe, Evropě, Asii či v Latinské Americe. Také ve východní Evropě rozšiřuje společnost Cognex svou lokální přítomnost a nyní nabízí technickou podporu a školení v učebnách svých zastoupení v polské Vratislavi (Wrocłav) a maďarské Budapešti.Pod názvem Cognex Vision Systems se skrývá celá řada inteligentních kamer In-Sight různého výkonu, rozlišení čipu nebo provedení. Kamery Cognex In-Sight mají velmi vysoký reálný výkon úloh strojového vidění při zaručené opakovatelnosti.


Cognex ID technika rychlé, výkonné a spolehlivé čtení ID kódu vyžaduje vysokou úroveň zařízení. Firma Cognex ve svých zařízením kombinuje všechny užitečné vlastnosti kvalitního výrobku.Obecné vlastnosti snímačů Cognex Dataman Snímače Dataman jsou určeny pro průmyslové snímání kódů všech typů (1D, 2D, QR, PDF417,...apod.). Sortiment snímačů je široký od snímání dobře čitelných kódů na etiketách až po velmi rychlé čtení špatně čitelných DPMI kódů přímo značených na výrobky.


Vision senzory Cognex Checker jsou inteligentní kamery určené pro jednodušší úlohy. Senzory Checker jsou určené pro kontrolu úplnnosti výrobků, přítomnosti dílů apod. Checker je optické čidlo, kompaktni zařízení s vestavěnou kamerou, procesorem, osvětlením, optikou a binárními vstupy a výstupy. Checkerje určen pro průmyslové aplikace, má malé rozměry a krytí IP67. Checker je schopen na jednom snímku jedním jobem (úlohou) kontrolovat velké množství detailů zvolených při programování Checkeru.