Menu

Software pro ovládání FVE

Novinka, na kterou jste všichni čekali! Ovládání FVE podle cen na spotovém trhu je zde. Mějte kontrolu nad svou FVE a šetřete peníze.

Automatizace

Automatizace

Automatizace označuje použití řídicích systémů (regulátorů, počítačů, snímačů) k řízení průmyslových zařízení a procesů. Z pohledu industrializace jde o následný krok po mechanizaci. Zatímco ta poskytuje lidem k práci zařízení, které jim usnadňuje práci, automatizace snižuje potřebu přítomnosti člověka při vykonávání určité činnosti. Průmyslová automatizace Automatizační prvky pro výrobu, manipulaci nebo dopravu zboží. PLC Programovatelný logický automat = malý průmyslový počítač k automatizaci procesů v reálném čase. Charakteristické je vykonávání programu v cyklech. Vizualizace procesů Vizualizace je vizuální znázornění skutečnosti s použitím moderních metod – počítačového modelování.

Elektroinstalace

Elektroinstalace

Nabízíme širokou paletu elektroinstalačního materiálu od renomovaných evropských výrobců. Zahrnuje vše od rozváděčových skříní, kabelových žlabů až po zásuvky či systémy rozvodu energií Dále u nás zakoupíte konektorové instalační systémy gesis Wieland, aktivní prvky s vazbou na konektorový systém, kabelové žlaby a žebříky PUK, produkty pro kabelové vedení IBOCO,GGK a INSET, přípojnicové systémy Grazziadio pro páteřní rozvody energie, průmyslové vidlice a zásuvky PCE, průmyslové rozváděče a rozvodnice IBOCO a PCE široký sortiment elektroinstalačních krabic IBOCO či KAISER, zásuvky a vypínače pro domovní instalace A. & H. Meyer a VIMAR, nebo upevňovací systémy CADDY a SCHNABl Nabídka sekce elektroinstalace zahrnuje i materiál pro ochranu před účinky blesku, uzemnění a tvorbu katodických ochran. Ochranné technologie dodáváme pod značkou ERICO – ERITECH a ERICO – CADWELD.

Elektrotechnika

Elektrotechnika

Komponenty pro stroje a zařízení představují ucelenou nabídku prvků, které najdou uplatnění v mnoha průmyslových zařízeních. Počínaje řešením pohyblivých přívodů energie a dat pomocí vodících řetězů Murrplastik nebo kabelových vleček nebo proudových trolejí firmy Conductix-Wampler přes bezpečnostní vybavení obráběcích a manipulačních strojů (koncové, bezpečnostní nebo nožní spínače, případně bezpečnostní moduly nebo ovládací prvky firmy PIZZATO až po řešení vhodné varovné signalizace firmy SIRENA nebo osvětlení pracovišť odolnými svítidly renomované německé firmy LED2WORK. Do nabídky dále patří ovládací prvky (závěsné ovladače a vřetenové koncové spínače) z produkce firmy RAVIOLI nebo rádiová dálková ovládání a bezpečnostní systémy francouzského výrobce JAY electronique (součást skupiny Conductix-Wampfler).

Fotovoltaika

Fotovoltaika

Jsme výhradním dodavatelem systémů Wattsonic pro Českou republiku.

V nabídce naleznete úložiště energie pro rezidenční i komerční využití od různých výrobců. Všechny naše systémy jsou modulární – sami si zvolíte, jakou kapacitu a výkon potřebujete, a potom už jen paralelně propojíte bateriové moduly i měniče. Většina našich řešení je all-in-one, dodáme vám tedy baterie, střídače i BMS od stejného výrobce.

Kvalita produktů je pro nás na prvním místě. Proto pracujeme s prizmatickými LiFePO4 bateriovými články, u kterých garantujeme životnost až 10 000 cyklů při 90% DoD, nebo 10letou záruku.

Nabízíme také volně stojící nízkonapěťové bateriové moduly, nabíjecí stanice a řídící systémy. Sídlíme ve Vestci nedaleko Prahy, kde máme servisní a vývojové středisko. V případě potřeby jsou vám k dispozici naši technici. Novým zákazníkům nabízíme první oživení systému zdarma, pro stávající pořádáme pravidelná školení.

Pohony

Pohony

Nabízíme kartáčové i bezkartáčové motory výrobců Bühler Motor a SAIA. Motory Bühler Motor mohou být doplněny dalšími prvky jako převodovka (planetová či úhlová), brzda či enkodér. K bezkartáčovým motorům nabízíme i řídící elektroniku od výrobce miControl.

Rozváděčová technika

Rozváděčová technika

Dodáváme široký sortiment komponent pro nízkonapěťové rozváděče. Do naší nabídky mimo jiné patří kabelové vývodky švýcarské společnosti AGRO, sortiment kabelových kanálů a příslušenství IBOCO, průmyslové konektory, řadové svorky a konektorové instalační systémy německé společnosti WIELAND, proudové sběrnice, zemnící pásky, rozvodné bloky a nízkonapěťové izolátory ERIFLEX, popisovací systémy, kabelové průchody a kabelové ochranné hadice německé společnosti MURRPLASTIK, dále termostaty, rozvodnice, rozváděčové ventilátory a topení společnosti PLASTIM, a v neposlední řadě také ucelený sortiment DIN lišt a jejich příslušenství.

Strojírenství

Strojírenství

V rámci dodávek strojírenských komponentů, agregátů či celých technologií nabízíme především řešení v rámci nakládání s kapalinami a plyny. Ať už se jedná o čerpadla, filtry, vývěvy, kompresory, průtokoměry či indikátory průtoku, ventily, výměníky tepla, zařízení pro odsávání olejových par, ejektory, ale také např. hřídelové spojky a kluzná ložiska. Zastupujeme pro lokální trh řadu etablovaných světových výrobců – AMOT, BOLLFILTER, CRANE, ESCO COUPLINGS, FLOW-MON, FLOWSERVE (Sterling SIHI), FRANKE FILTER, KELVION (Bloksma), KNF, KRACHT, LEISTRITZ, RENK, WELCH (Ilmvac) a další.