Elektrické rozvaděče

Kompletní rozváděče

Elektrické rozváděče pro vaše projekty

Podpora je důležitá. Naším cílem je podpořit vás ve vašich projektech kvalitními výrobky, které vám pomohou úspěšně dokončit opravu vašeho soukromého objektu nebo dovést k úspěšnému předání stavební projekt, který máte na starosti v práci.

Výrobky jsou navrženy na základě poptávky trhu, takže splňují všechny požadavky našich klientů. Jsme se svými zákazníky v úzkém kontaktu a během vývoje nových produktů se snažíme vždy maximálně zohlednit jejich každodenní pracovní potřeby.

Rozvaděč pro každého

U nás si vybere elektrický rozváděč každý. Nabízíme vám kompletní nástěnné, závěsné a přenosné rozvaděče PCE.

Všechny rozvaděče pro vás přizpůsobíme podle vašich požadavků. Nástěnný PCE elektrický rozvaděč vám dodáme vždy sestavený a zapojený podle vašeho přání. Náš katalog navíc obsahuje několik předchystaných typů, abyste měli z čeho vycházet, případně si vybrat z již hotových sestav. Než vám výrobek odešleme, otestujeme, zda je vše funkční. Stejně je to tomu také u přenosných a závěsných rozvaděčů. Podívat se můžete také do našich tabulek velikostí a typů skříní, do kterých jsou rozváděče montovány.

Pro vaše projekty vám nabízíme také elektroinstalační krabice.

O zkušenosti se dělíme

Není rozvaděč jako rozvaděč. Každý projekt vyžaduje jiné provedení. Pokud stále váháte a nevíte si rady, kontaktujte nás a my vám se vším rádi pomůžeme. Vysvětlíme, poradíme. Zkušenosti jsou cenné, ale pokud jsou sdílené, jejich cena nedále roste. Během vlastní praxe jsme nasbírali řadu poznatků a nyní jsme tu pro vás v rámci technické podpory.
 
zavolejte nám:
technická podpora
{{item.techphone}}
obchodní referent
{{item.obchphone}}
 
ke stažení
 
 
 
 
 
 
 
externí odkazy
 
 
 
datový list výrobce
 
 
 
Výrobci