Menu

Instalační krabice

V každé elektroinstalaci najdou uplatnění elektroinstalační krabice pod omítku či pro povrchovou montáž. Nabízíme instalační krabice osvědčených firem IBOCO a KAISER v široké škále velikostí a s různým stupněm krytí IP, proti vnikání prachu a vody. Instalační krabice můžete umístit do dutých stěn, do zateplení, do sádrokartonu, do dřeva, do betonu i do polyesteru. V našem e-shopu naleznete kompletní sortiment úložného elektroinstalačního materiálu včetně elektroinstalačních krabic. Nejenom klasické velikosti a provedení, ale také specifické profily určené pro konkrétní materiály.

Kaiser

Na našem webu naleznete také kvalitní a osvědčené elektro německé značky Kaiser. Mezi nejoblíbenější produkty jednoznačně patří zapuštěná protipožární elektroinstalační krabice Kaiser. Tuto instalační krabici snadno a rychle namontujete s pomocí univerzální frézy. Krabice obsahuje předznačené otvory pro kabely. Krabici Kaiser můžete využít i pro instalaci do protipožárních příček, neboť vnitřek krabice je vyplněn speciální pěnou a otvory jsou tak uzavřeny. Vyzkoušejte i vy kvalitní instalační krabice Kaiser!

Iboco

Skupina Bocchiotti Group drží významné postavení v italském elektrotechnickém průmyslu

Bocchiotti se specializuje na výrobu plastových elektroinstalačních kanálů (rozváděčových, podparapetních, vkládacích lišt) a dále na rozváděčové skříňky a krabice do interiéru a masívní polyesterové rozvodnice PEDRO pro venkovní použití. Bocchiotti poskytuje ucelenou řadu vysoce kvalitních produktů vyvinutých díky neustálému technickému výzkumu a zaměření se na pochopení specifických technických potřeb v konkrétních zemích rozmanitého světového trhu.

Bocchiotti je mezinárodní skupina se sídlem v Itálii, kde stále zaujímá vedoucí postavení na trhu s elektroinstalačním materiálem. Své výrobky vyváží do 38 zemí Evropy i mimo ni. Bocchiotti podniká již více než 20 let prostřednictvím svých dceřinných společností ve Francii a Spojených státech.

Skupina Bocchiotti je zastáncem programu ABSOLUTNÍ KVALITA na všech úrovních společnosti od výzkumu, přes design, výrobu, administrativu, logistiku a obchod s elektroinstalačními systémy. Zaměření se na koncového zákazníka vedlo k vytvoření systému služeb a speciálních konzultačních týmů. Celý systém tohoto programu znamenal pro skupinu Bocchiotti získání certifikátu kvality ISO 9001:2008.

Bocchiotti Goup je také držitelem certifikátu UNI EN 14001:2004 - Environmental Care System. Skupina Bocchiotti se tím zavazuje k neustálému snižování možných dopadů své činnosti na životní prostředí