Menu

Kabelové chráničky a oplety

Naše společnost dodává mimo jiné široký sortiment kabelových chrániček a příslušenství. Jedná se zejména o plastové kabelové chráničky, hadicové vývodky a hadicové spojky německé společnosti Murrplastik, dále kovové kabelové chráničky švýcarské společnosti Agro, které jsou dodávány v ocelovém nebo nerezovém provedení. Dostupné jsou opláštěné chráničky, vodotěsné chráničky, EMC chráničky se stínícím opletem. Ke chráničkám dodáváme i hadicové vývodky a kombinované vývodky hadice-kabel. Další součástí našeho sortimentu jsou ochranné kabelové oplety společnosti Agro, vyráběné buď z polyamidu nebo z polyesteru. K dispozici jsou i samozavírací oplety. Kabelové oplety společnosti nVent jsou vyráběny v provedení z polyamidu 6/6, z polypropylenu, ze skelných vláken pro vyšší teploty a ze skelných vláken potažených silikonem

Murrplastik systemtechnik

Firma Murrplastik, která působí na evropských trzích od roku 1984 je výrobcem zařízení sloužících k mechanické ochraně a vedení kabelů – vodících řetězů. Příslovečná německá kvalita se snoubí s technickým potenciálem a trvalým vývojem. V průběhu doby došla celá výrobková řada výrazného rozšíření a dnes již minimum zákaznických požadavků není možné se současnou nabídkou realizovat.

Pro specifická řešení jsou k dispozici materiály použitelné v prostředí s nebezpečím výbuchu, s vyšší požární odolností nebo třeba do trvale mokrých prostor. Vodící řetězy tak lze nalézt na obráběcích strojích, v manipulační technice nebo také například na balících strojích.

Agro

Tradice a kvalita

Firma Agro byla založena roku 1953. Má za sebou téměř 70 let zkušeností, během kterých vyvíjela a vyráběla kvalitní produkty pro instalaci kabelů ve strojírenství, výrobních halách a v profesionálních elektrických instalacích budov. Společnost Agro je od roku 2002 součástí skupiny KAISER. Její sídlo je nyní v Hunzenschwilu ve Švýcarsku. Společnost se zabývá vývojem profesionálních řešení, která se opírají o zkušenosti a výrobní kapacity skupiny KAISER a belgické sesterské společnosti HELIA. Spolupráce přinesla zákazníkům řadu kvalitních produktů pro jejich projekty. V současné době je jejich distribuce zastoupena v řadě zemí. V našem sortimentu najdete široké zastoupení produktů Agro. Patří mezi ně například ukončení pro ochrannou hadici v mnoha mosazných a plastových provedeních nebo matice pro kabelovou vývodku.

Společné hodnoty

Skupina KAISER je založena na tradici a vývoji. Stejně jako ona, i my se snažíme být o krok napřed v inovacích, zákaznicky orientovaných produktech, technických řešeních a službách. Společné hodnoty jako jsou kvalita a pokrytí poptávky nám umožnily navázat dlouhodobou spolupráci založenou na důvěře a vzájemné otevřenosti. My si můžeme být jisti, že nám firma Agro dodá vždy jen ty nejkvalitnější výrobky a společnost, které záleží na koncových zákaznících a jejich projektech, si může být jista naší spolehlivostí, s kterou jsme tu pro své klienty.

Jsme tu pro vás

Pokud potřebujete poradit s výběrem produktu firmy Argo, neváhejte se na nás obrátit. S produkty i jejich využitím v nejrůznějších projektech našich zákazníků máme bohaté zkušenosti, díky kterým vám dokážeme vždy poradit a vybrat to nejlepší řešení.

Nvent - Erico, Eriflex, Caddy

Nadnárodní společnost jejíž jméno se stalo synonymem pro kvalitu a spolehlivost v oblasti elektrických instalací, rozváděčové techniky, upevňovacích systémů a vytváření ochranných zemních sítí a elektrických ochran obecně. Produkty společnosti nVent jsou dostupné a používané po celém světě. CADDY – upevňovací systémy pro elektroinstalace, potrubí a vzduchotechniku, ERIFLEX – komponenty pro rozváděčovou techniku.

Produktová řada ERIFLEX nabízí součásti pro nízkonapěťové rozvaděče. Zahrnuje zejména:

 • Izolované lamelové proudové sběrnice (Flexibary)
 • Pevné měděné sběrnice, sběrnice se závitem
 • Izolované sběrnicové pletence, zemnící pletence, sběrnicové pletence v metráži
 • Proudové přípojnice (pletencové nebo tlakově svařené)
 • Držáky proudových sběrnic
 • Deskové sběrnicové svorky a příchytky na proudové sběrnice
 • Bimetalové desky Cu – Al
 • Zemnící sběrnice
 • Distanční sloupky v kovovém nebo plastovém provedení
 • Nízkonapěťové izolátory
 • Ochranné pletence pro kabelové svazky
 • Ocelové profily
 • Rozvodné bloky
 • Nářadí pro zpracování proudových sběrnic a ocelových profilů