Menu

Přípojná místa

Náš sortiment přípojných míst výrobce A. & H. Meyer zahrnuje širokou nabídku nástěnných, stolních nebo nábytkových boxů, skříní a sloupků. Elektroinstalační boxy mohou obsahovat silové, datové nebo AV zásuvky pro připojování spotřebičů, počítačů a multimediální techniky. Díky své široké nabídce jsme schopni se přizpůsobit většině požadavků a nabídnout i mnoho nestandardních řešení. Zajímavým doplňkem přípojných míst jsou kabelové organizéry od výrobce Q-lab, které najdou využití pro elegantní vedení vodičů v prostoru.

A.h.Meyer

A. & H. Meyer je společnost s celosvětovou působností, která dodává své výrobky renomovaným výrobcům nábytku i malým firmám. Od svého vzniku v roce 1961 se firemní filosofie řídí 5 zásadami:

  • Kvalita a bezpečnost
  • Spokojenost zákazníka
  • Mezinárodní orientace
  • Inovace
  • Přívětivost k životnímu prostředí

Společnost je partnerem pro firmy a osoby, které se zabývají budováním elektrických a datových přípojných míst na pracovištích – ve velkoplošných kancelářích, konferenčních místnostech, na letištích a hotelech, v domácnostech. Společnost A. & H. Meyer je tu pro vás, ať už se jedná o malé nebo velké množství boxů, speciální požadavky nebo konfigurace. Vynikající služby, včasné dodávky a kvalita jsou prioritou. Výrobky jsou vyráběny v souladu s příslušnými mezinárodními elektrotechnickými a bezpečnostními normami.

Společnost A. & H. Meyer je držitelem certifikátu ISO 9001. Výrobní systém je modulární, soběstačný, flexibilní a zaručuje snadnou montáž. Je znám jako NETCONCEPT International. Systém zahrnuje následující skupiny výrobků:

  • NETBOX – přípojné boxy konfigurované podle požadavku zákazníka, Plug & Play systém
  • NETMODULE – více než 250 modulů – elektrické, data, multimédia
  • NETCONNECT – konektorové kabely silové – napájecí a propojovací, sdělovací
  • NETSYSTEM – distribuční bloky
  • NET+ kabelové organizéry, průchodky, držák monitoru

A. & H. Meyer je držitelem ceny REDDOT, German Design Award. Produkty najdete si můžete nakonfigurovat na www.pripojenipracoviste.cz

Q-lab

Již více než 16 let dodáváme profesionální systémy pro vedení kabelů pro vysoce kvalitní kancelářské prostředí. Systémy kabelových organizérů se vyznačují vysokým stupněm inovace a zároveň maximální funkčností a profesionálním designem. Díky širokému spektru příslušenství jsou možnosti jejich použití téměř neomezené. Všechny instalační prvky kabelového organizéru jsou vzájemně kompatibilní a mají 100% schopnost vytvářet sítě.