Menu

Záložní zdroje UPS

Svět bez energie si již nedokážeme představit. Italská firma Riello, na českém trhu zastoupena firmou Schmachtl, patří mezi čtyři největší světové hráče v prodeji systémů UPS a pokrývá celou výkonovou škálu od 400 VA do 1200 kVA. Záložní zdroje nabízíme s technologií off-line, line interactive a on-line od použití pro jednotlivá PC, přes zálohy požárních cest a středně velkých serverů až po celá data centra či velké průmyslové provozy. Firma Riello je také velmi šetrná k životnímu prostředí. Neustále vylepšuje svojí produktovou řadu a vyvíjí nové technologie, které mají větší účinnost a tím i nižší spotřebu energie. Pro speciální aplikace navrhujeme alternativní řešení zálohování. Pomocí dynamických UPS HITZINGER od výkonu 100 kVA až do 2,5 MVA, a dále frekvenční měniče pro letiště 50/400 Hz do výkonu 1600 kVA.

Riello

Svět bez enegie si již nedokážeme představit. Všechno pracuje a závisí na energii. Italská firma Riello, na českém trhu zastoupena firmou Schmachtl, patří mezi čtyři největší světové hráče v prodeji systémů UPS a pokrývá celou výkonovou škálu od 400VA do 1200kVA.

Nabízíme je s technologií off-line, line interactive a on-line od použití pro jednotlivá PC, přes zálohy požárních cest a středně velkých serverů až po celá data centra či velké průmyslové provozy.

Firma Riello, je také velmi šetrná k životnímu prostředí a to nejen pro to, že stále vylepšuje svojí produktovou řadu a vyvíjí nové technologie, které mají větší účinnost a tím i nižší spotřebu energie, ale také se věnuje solárním systémům a SIRIO invertory (střídače), patří k jedněm nejlepších na trhu.