Menu

Kamery a čtení kódu

V moderním automatizovaném průmyslovém světě nabývá použití průmyslového zpracování obrazu stále víc na významu. Kamerové systémy pro průmyslové zpracování obrazu mohou být integrovány rychle a při nízkých nákladech. Jsou používány při zajišťování kvality, detekci objektů a určování polohy, pro identifikaci a pro sledování výrobního procesu. Díky široké škále funkcí mohou inteligentní kamery spolehlivě zvládnout složité i kombinované úkoly. Kódy usnadňují komunikaci v automatizaci. Pro nepřetržité sledování produktu v obalovém, farmaceutickém, potravinářském nebo elektronickém průmyslu je nezbytná rychlá a spolehlivá identifikace 1D, 2D i RFID transpondérů. Naše široká nabídka snímačů kódů umožňují zákazníkům maximální flexibilitu. Zajišťují korektní přečtení čárového kódu a jeho zpracování, případně předání dat dál do systému

Leuze electronic

Produktová řada špičkových technologických produktů zahrnuje řadu různých senzorů pro oblast automatizační techniky. Patří mezi ně spínací a měřicí senzory, identifikační systémy a řešení pro přenos dat a zpracování obrazu. Jako odborník na bezpečnost se Leuze zaměřuje také na komponenty, služby a řešení pro bezpečnost při práci. Leuze se soustřeďuje na klíčová průmyslová odvětví, v nichž mají Sensor People rozsáhlé, specifické aplikační know-how a mnohaleté zkušenosti. Patří sem intralogistika a obalový průmysl, obráběcí stroje, automobilový průmysl a laboratorní automatizace.

Společnost Leuze byla založeno v roce 1963 a sídlí v Owen/Teck v jižním Německu. Dnes je na celém světě více než 1200 Sensor People, kteří pracují s odhodláním a vášní pro pokrok a transformaci, aby jejich zákazníci úspěšní byli v neustále měnících se průmyslových odvětvích a to bez ohledu na to, zda v technologických kompetenčních centrech nebo v jedné z 21 prodejních společností, podporovaných více než 40 mezinárodními distributory.

Firma LED2WORK je certifikována dle DIN EN ISO 9001, DIN EN ISO 14001 a DIN EN ISO 50001. Fotobiologická bezpečnost je garantována dle DIN EN 62471 jako riziková skupina 0.