Menu

Rozváděče a rozváděčové skříně

Kromě rozsáhlé nabídky kompletních rozváděčů a plastových rozvodnic vám nabízíme také ucelenou nabídku komponentů pro výrobu vlastních rozváděčů včetně prázdných rozváděčových skříní. Prodáváme nástěnné rozváděčové skříně, a přenosné rozváděče renomovaných výrobců IBOCO a PCE. Iboco pro Vás vyrábí skříně domovních rozváděčů PABLO, jejichž designu byla věnována značná péče a také velice odolné a univerzální skříně PEDRO, které jsou vhodné pro venkovní použití. Rozváděčové skříně výrobce PCE vám umožní zkonstruovat rozváděč osazený zásuvkami a jištěním. Všechny tyto typy je možné vybavit lištami DIN.

Iboco

Skupina Bocchiotti Group drží významné postavení v italském elektrotechnickém průmyslu

Bocchiotti se specializuje na výrobu plastových elektroinstalačních kanálů (rozváděčových, podparapetních, vkládacích lišt) a dále na rozváděčové skříňky a krabice do interiéru a masívní polyesterové rozvodnice PEDRO pro venkovní použití. Bocchiotti poskytuje ucelenou řadu vysoce kvalitních produktů vyvinutých díky neustálému technickému výzkumu a zaměření se na pochopení specifických technických potřeb v konkrétních zemích rozmanitého světového trhu.

Bocchiotti je mezinárodní skupina se sídlem v Itálii, kde stále zaujímá vedoucí postavení na trhu s elektroinstalačním materiálem. Své výrobky vyváží do 38 zemí Evropy i mimo ni. Bocchiotti podniká již více než 20 let prostřednictvím svých dceřinných společností ve Francii a Spojených státech.

Skupina Bocchiotti je zastáncem programu ABSOLUTNÍ KVALITA na všech úrovních společnosti od výzkumu, přes design, výrobu, administrativu, logistiku a obchod s elektroinstalačními systémy. Zaměření se na koncového zákazníka vedlo k vytvoření systému služeb a speciálních konzultačních týmů. Celý systém tohoto programu znamenal pro skupinu Bocchiotti získání certifikátu kvality ISO 9001:2008.

Bocchiotti Goup je také držitelem certifikátu UNI EN 14001:2004 - Environmental Care System. Skupina Bocchiotti se tím zavazuje k neustálému snižování možných dopadů své činnosti na životní prostředí

PCE

PCE - výrobce průmyslových CEE vidlic, jednotlivých zásuvek a rozbočovací skříňě. Ti, kteří chtějí vyhrát globální trh pro sebe udržitelným způsobem, nemohou se omezovat, ale spíše hledat možnosti . PCE samo sebe umístilo do tohoto principu vývoje, výrobě a prodeje velmi vysoce kvalitních průmyslových zásuvek a zástrček . Společnost byla založena v roce 1973.