Menu

Senzorika

V této sekci naleznete nepřeberné množství senzorů, speciálních snímačů, měřících systémů a příslušenství, které optoelektronicky, ultrazvukem, indukčně nebo kapacitně detekují objekt a zajišťují výstup stabilního spínacího signálu. Pokrýváme rozmanité požadavky výrobního a obalového průmyslu velkým množstvím různých světelných bodů, funkčních principů, konstrukcí a rozměrů. Od jednoduchých binárních až po speciální sofistikované senzory pro měření neelektrických veličin a optický přenos dat. Novým trendem je rovněž vybavení snímačů komunikačním rozhraním pro jejich snazší integraci do řídicího systému stroje a pro rychlý a efektivní přenos měřených údajů se zabezpečením proti možným průmyslovým rušením.

Leuze electronic

Produktová řada špičkových technologických produktů zahrnuje řadu různých senzorů pro oblast automatizační techniky. Patří mezi ně spínací a měřicí senzory, identifikační systémy a řešení pro přenos dat a zpracování obrazu. Jako odborník na bezpečnost se Leuze zaměřuje také na komponenty, služby a řešení pro bezpečnost při práci. Leuze se soustřeďuje na klíčová průmyslová odvětví, v nichž mají Sensor People rozsáhlé, specifické aplikační know-how a mnohaleté zkušenosti. Patří sem intralogistika a obalový průmysl, obráběcí stroje, automobilový průmysl a laboratorní automatizace.

Společnost Leuze byla založeno v roce 1963 a sídlí v Owen/Teck v jižním Německu. Dnes je na celém světě více než 1200 Sensor People, kteří pracují s odhodláním a vášní pro pokrok a transformaci, aby jejich zákazníci úspěšní byli v neustále měnících se průmyslových odvětvích a to bez ohledu na to, zda v technologických kompetenčních centrech nebo v jedné z 21 prodejních společností, podporovaných více než 40 mezinárodními distributory.

Firma LED2WORK je certifikována dle DIN EN ISO 9001, DIN EN ISO 14001 a DIN EN ISO 50001. Fotobiologická bezpečnost je garantována dle DIN EN 62471 jako riziková skupina 0.

Aeco

Firma AECO Sensor je Italská firma která se zabývá senzorikou. Tato firma se vyznačuje vysoce výkonnými senzory.

Aeco Sensor může nabídnout :

  • Indukční snímače
  • Kapacitní snímače
  • Fotoelektrické snímače
  • Snímače vláknové optiky
  • Ultrazvukové snímače
  • Magnetické Senzory pro válce
  • Kontroly vodivosti

Eltra

Italská společnost ELTRA se zabývá výrobou senzorů pro automatizované systémy již od roku 1985. Její nabídka obsahuje na 5 000 položek a dodává kolem 120 000 výrobků každý rok. Společnost se zaměřuje na flexibilitu a je schopna výrobky přizpůsobit specifickým požadavkům zákazníka.

Společnost ELTRA nabízí širokou škálu katalogových výrobků. Jsou to absolutní i inkrementální rotační snímače polohy, absolutní i inkrementální lineární systémy, absolutní i inkrementální magnetické snímače polohy, kolečkové ovladače. Výrobky jsou nabízeny včetně provedení do prostředí s nebezpečím výbuchu. Dodávaná zařízení mohou být dodávána včetně rozhraní Field-Bus, různého příslušenství atd. Společnost je schopna dodat i zařízení na zakázku přesně dle specifikace zákazníka.