Menu

Bezpečnostní technika

Nebezpečné části strojů se zajišťují podle míry rizika, kterou mohou způsobit. Bezpečnostní moduly, světelné závěsy a další prvky fungují na zdvojeném obvodu, nezávisle na funkci stroje. V případě vniknutí části těla do nebezpečného prostoru je aktivováno bezpečnostní relé, které vypne stroj během několika milisekund. Bezpečnostní prvky stroje vždy musí splňovat kritéria platných norem. Safety inegrity level IEC 61508, Safety of machinery IEC 61496 a také EN ISO 13849. Použití průmyslové bezpečnostní techniky vyžaduje odpovědnost, zkušenosti a odborné znalosti. Proto firma Schmachtl ve spolupráci se subdodavateli nabízí kompletní bezpečnostní servis strojů a zařízení. Naše nabídka produktů a služeb zahrnuje fáze plánování, uvedení do provozu, řízení bezpečnosti v běžném provozu, údržbu a výměnu náhradních dílů.

Leuze electronic

Produktová řada špičkových technologických produktů zahrnuje řadu různých senzorů pro oblast automatizační techniky. Patří mezi ně spínací a měřicí senzory, identifikační systémy a řešení pro přenos dat a zpracování obrazu. Jako odborník na bezpečnost se Leuze zaměřuje také na komponenty, služby a řešení pro bezpečnost při práci. Leuze se soustřeďuje na klíčová průmyslová odvětví, v nichž mají Sensor People rozsáhlé, specifické aplikační know-how a mnohaleté zkušenosti. Patří sem intralogistika a obalový průmysl, obráběcí stroje, automobilový průmysl a laboratorní automatizace.

Společnost Leuze byla založeno v roce 1963 a sídlí v Owen/Teck v jižním Německu. Dnes je na celém světě více než 1200 Sensor People, kteří pracují s odhodláním a vášní pro pokrok a transformaci, aby jejich zákazníci úspěšní byli v neustále měnících se průmyslových odvětvích a to bez ohledu na to, zda v technologických kompetenčních centrech nebo v jedné z 21 prodejních společností, podporovaných více než 40 mezinárodními distributory.

Firma LED2WORK je certifikována dle DIN EN ISO 9001, DIN EN ISO 14001 a DIN EN ISO 50001. Fotobiologická bezpečnost je garantována dle DIN EN 62471 jako riziková skupina 0.

Haake technik gmbh

Německá společnost Haake Technik GmbH se zaměřuje na oblast vývoje a výroby technických zařízení zajišťujících bezpečnost na pracovištích. Navrhuje a vyrábí bezpečnostní lišty, bezpečnostní nárazníky, bezpečnostní nášlapné rohože, bezpečnostní vypínače, zámky a blokovací systémy. Společnost úzce spolupracuje se svými zákazníky a uvedená zařízení vyrábí na míru přesně dle jejich požadavků.

Satech safety

Společnost je jedním z lídrů na trhu v Evropě pro modulární systémy ochrany pro průmyslové stroje. Exklusivní patenty firmy SATECH jsou daleko nad rámec jednoduchého konceptu ochrany, protože SATECH je schopný transformovat specifické požadavky zákazníků do projektů tak, aby splňovaly pochopení, že bezpečnost není jen každodenní povinnost, ale také přidanou hodnotu kvalitní výroby. Vzhledem k neustálému rozvoji montážních systémů umožňuje SATECH navrhnout optimální řešení pro většinu kritických podmínek , vždy na základě strukturovaného modelu " modulární panely " z hlediska nákladového omezení v komplexním systému modulárních ochran .

Wieland electric

Jsme výhradním distributorem komponentů Wieland pro Českou republiku

Společnost Wieland Holding se sídlem v Bamberku zahrnuje samostatné dceřiné společnosti Wieland Electric. Díky průkopnickým inovativním postupům se společnost Wieland Electric stala jedním z předních dodavatelů elektrické spojovací techniky. Společnost založená roku 1910 v Bamberku je dnes největší dceřinou společností skupiny Wieland Holding.

Po celém světě působí v rámci skupiny Wieland více než 2 000 zaměstnanců. Se svými 15 pobočkami, dceřinými společnostmi a rovněž distribučními partnery v 70 zemích, je Wieland Holding zastoupen téměř na všech důležitých klíčových trzích světa. Vždy se hrdě hlásí k sídlu v Německu, kde se stále vyrábí převážná část produktů. Bezpečné elektrické spoje jsou jádrem naší produktové nabídky už od založení naší společnosti, a proto dbáme na pevné lidské vztahy stejně tak, jako na kvalitu konektorů a svorek Wieland.

Inxpect

Smysl pro pohyb

Dekády byly radary omezeny na velmi specifické trhy: vojenský, letecký, námořnictví. Teprve v posledních deseti letech je začal používat automobilový průmysl. Před společností Inxpect nebyly v průmyslu žádné senzory založené na radaru. A dnes mají radary nesrovnatelné schopnosti snímání, které doplňují a překonávají řadu dalších technologií, zejména optických. Radarové senzory mohou překonat omezení současných optických a nositelných technologií, pokud jde o robustnost, ochranu soukromí a škálovatelnost. Inxpect je mladá, ale rychle se rozvíjející italská společnost, která vyvíjí a distribuuje pokročilé radary pro průmysl, bezpečnost, automatizaci budov a trhy se zdravím a životním stylem. Po čtyřech letech provozu reaguje společnost Inxpect na tuto mimořádně náročnou technologickou výzvu a rychle se stává globálním lídrem nadcházející radarové revoluce, kde budou pokročilé radary stejně všudypřítomné jako kamery dnes. Posláním společnosti Inxpect je demokratizovat používání radarů a přinést technologii do každé místnosti a každé automatizované výrobní podlaží v příštích pěti až deseti letech, což umožní lidem pracovat a žít lepší život. .

Pizzato elettrica

Italská firma Pizzato Elettrica byla založena v roce 1984. Je to dynamická, tržně orientovaná firma, která vytváří nová řešení pro uspokojení veškerých požadavků a přání svých zákazníků. 100% produkce pochází z moderního výrobního závodu v městě Marostica.

Výrobky firmy jsou certifikovány v souladu s mezinárodními normami a nabídkové portfolio zahrnuje polohové, nožní a bezpečnostní spínače a moduly, spínače na magnetické nebo RFID bázi nebo ovládací prvky EROUND typu tlačítek, přepínačů, potenciometrů, včetně signálních kontrolek.

Vysoké úrovně zpracování a spolehlivosti všech druhů zboží využívají zákazníci z řad výrobců výtahů, manipulační techniky, dřevo,- a kovoobráběcích strojů nebo třeba zahradní techniky.