Menu

Měřící senzory

Měřící senzory mohou aktivně kontrolovat vzdálenosti, vypočítat absolutní vzdálenosti pro polohování os při konstrukci zařízení a sledovat další parametry, aby inteligentně a samostatně reagovaly a například zasahovaly do procesů řízení. Nabízíme mnoho různých technologií a konstrukčních tvarů, pomocí nichž můžete vyřešit měřící aplikace a které se přizpůsobí nejrůznějším požadavkům. Podle dané aplikace jsou k dispozici také různá komunikační prostředí, jako např. IO Link, sběrnicová rozhraní nebo rozhraní založená na Ethernetu. Senzory zahrnují optické snímače s dosahem až 200 m, rozlišením až 0,01 mm a rychlostí až 400 měření/vt. Ultrazvukové senzory jsou vhodné k měření průhledných, lesklých, tekutých i prašných materiálů a rotační skener s úhlem 190 ° a 529 paprsky měří vzdálenosti objektů s přesností 5 mm v monitorované ploše.

Leuze electronic

Produktová řada špičkových technologických produktů zahrnuje řadu různých senzorů pro oblast automatizační techniky. Patří mezi ně spínací a měřicí senzory, identifikační systémy a řešení pro přenos dat a zpracování obrazu. Jako odborník na bezpečnost se Leuze zaměřuje také na komponenty, služby a řešení pro bezpečnost při práci. Leuze se soustřeďuje na klíčová průmyslová odvětví, v nichž mají Sensor People rozsáhlé, specifické aplikační know-how a mnohaleté zkušenosti. Patří sem intralogistika a obalový průmysl, obráběcí stroje, automobilový průmysl a laboratorní automatizace.

Společnost Leuze byla založeno v roce 1963 a sídlí v Owen/Teck v jižním Německu. Dnes je na celém světě více než 1200 Sensor People, kteří pracují s odhodláním a vášní pro pokrok a transformaci, aby jejich zákazníci úspěšní byli v neustále měnících se průmyslových odvětvích a to bez ohledu na to, zda v technologických kompetenčních centrech nebo v jedné z 21 prodejních společností, podporovaných více než 40 mezinárodními distributory.

Firma LED2WORK je certifikována dle DIN EN ISO 9001, DIN EN ISO 14001 a DIN EN ISO 50001. Fotobiologická bezpečnost je garantována dle DIN EN 62471 jako riziková skupina 0.