Menu

Regulace teploty v rozváděčích

Moderní nízkonapěťové rozváděče se ve většině aplikací neobejdou bez regulace teploty. Ta je potřebná buď z důvodu potřeby chladit prostor rozváděče, zahřívaný sběrnicemi přenášejícími elektrický proud, nebo z důvodu potřeby ohřívat rozváděč instalovaný v chladných prostředích. Produktové portfolio společnosti Plastim nabízí vedle samotných plastových rozvodnic v klasickém i modulárním provedení také ucelenou řadu termostatů, hygrostaty, ventilátory s filtrem, příslušenství k ventilátorům, střešní ventilátory, PTC topení s termistorem a odporové topení s ventilátorem

Plastim elektrik

Společnost PLASTIM ELEKTRIK byla založena v roce 2009 jako součást společnosti TIM AUTOMATION COMPANY, která má na trhu elektrických zařízení a automatizace více než 30-ti letou tradici.

Společnost PLASTIM jako přední výrobce plastových rozváděčových skříní, topení a klimatizačních jednotek do rozváděčů, v současné době vyváží do více než 40 zemí po celém světě. Její sortiment se neustále rozšiřuje tak, aby odpovídal širokému spektru požadavků jejích zákazníků. Prvořadým cílem společnosti je poskytování kvalitních služeb zákazníkům tak, aby byly splněny požadavky jejich průmyslových aplikací.